دانلود بازی کم حجم مدیریت رستوران Dead Hungry Diner

Dead Hungry Diner 1 دانلود بازی کم حجم مدیریت رستوران Dead Hungry Diner

بازی کم حجم Dead Hungry Diner یک بازی سرگرم کننده و گام سریع با یک رویکرد تازه به مدیریت رستوران است.شما باید به گیب و گبی در مدیریت رستوارنشان کمک کنید همچنین در کشف اسرار روستا Ravenwood. در واقع شما در این بازی بازی از هیولا ها در رستوران خود پذیرایی کنید اما قبل از اینکه آنها بدون پرداخت مبلغ رستوران را ترک کنند باید به آنها رسیدگی کنید.همچنین شما میتوانید از فرانکی برای پایان دادن دعوا بین مشتریان کمک بگیرید. با استفاده از سحر و جادو خدمات کامل  به مشتریان خودبدهید در مدیریت غیر معمول ترین رستوران دیده شده تا کنون!

ادامه نوشته

دانلود بازی کم حجم و شوتر Critical Damage

Critical Damage 320x240 دانلود بازی کم حجم و شوتر Critical Damage|دانلود بازی کم حجم و شوتر Critical Damage|

Critical Damage یک بازی کم حجم شوتر است که با توجه به حجم کم از ویژگی های خوب و جالب برخوردار است ؛ یک تهدید بزرگ در کمین  یک ایستگاه فضایی پژوهشی در مدار مشتری است و موجودات ناشناخته و خطرناک یکی پس از دیگری ظاهر میشوند و نیمی از نیرو های شما در این نبرئ از بین رفته اند شما باید با استفاده از امکانات موجود این تهدید را رفع کنید.در بازی Critical Damage دوازده نوع سلاح قدرتمند وجود دارد ، ۱۰ مکان متفاوت از نقط مختلف فضا،بیش از ۹۰ نوع از موجودات بیگانه و ۵ نوع روبات که شما باید آنها را کنترل نمایید.در ادامه لینک دانلود و تصاویر بازی موجود است

ادامه نوشته

دانلود بازی کم حجم Little Racers Street

Little Racers Street 1 دانلود بازی کم حجم Little Racers Street

Little Racers STREET یک بازی کم حجم در سبک racing با دروبین از بالا است ، در این بازی شهرها و محیط بازی کاملا سه بعدی طراحی شده و شامل تعداد زیادی زمین مسابقه و افکت های گوناگون در محیط بازی است. تمرکز اصلی بازی روی بخش Career است که در آن شما باید با یک ماشین معمولی کار خود را شروع کنید و با برنده شدن در مسابقات و کسب امتیاز اقدام به آپگرید یا خرید ماشین های جدید کنید ، بازیLittle Racers STREET شامل ۳۰ نوع ماشین مختلف است که شما باید به توسط آنها با رقبای گوناگونی که در بازی تعریف شده در شرایط آب و هوایی مختلف رقابت کنید.

ادامه نوشته

دانلود بازی کم حجم و فکری Inside The Gear

Untitled9 دانلود بازی کم حجم و فکری Inside The Gear

Inside The Gear یک بازی کم حجم و معمایی فیزیک است که در آن شما باید با جابه جایی اشیائی مانند مکعب ها و چرخ دنده ها آنها را طوری در جای خود قرار دهید که چرخ ها روی پلتفرم قرار بگیرند . در این بازی قانون جاذبه هم تعریف شده و در هنگام انجام بازی باید به آن دقت کنید ، این بازی فکری و معمایی از ۲۵ مرحله که هر کدام فضا و شمایل خود را دارند تشکیل شده.

ادامه نوشته

دانلود بازی کم حجم Tiny Thief برای PC

Tiny Thief 1 دانلود بازی کم حجم Tiny Thief برای PC

در جهانی که پر از حرص و تمع و فساد و بی عدالتی شده یک پسر کوچک برخاسته تا با این بی عدالتی مبارزه کند،Tiny Thief یک قهرمان غیر عادی است که با حقه ها و زیرکی خود دشمنان را از میان برمیدارد،شما در این بازی در ۶ ماجراجویی قرون وسطایی حضور خواهید داشت و با دشمنان مهیب مانند مانند شوالیه تاریکی ، دزدان دریایی سرکش و حتی یک ربات غول پیکر مواجه میشوید.در بازی Tiny Thief به سبک بازی های قدیمی point-and-click از جادو و پازل هایی که ذهن را درگیر میکنند و از ویژگی های گرافیکی زیبا در کنار حس شوخ طبعی در بازی استفاده شده.

ادامه نوشته

دانلود بازی Teslagrad برای کامپیوتر

Teslagrad 1 دانلود بازی Teslagrad برای کامپیوتر

Teslagrad یک بازی معمایی (puzzle) و پلتفرمر دوبعدی است که عناصر سبک اکشن را هم در خود جای داده، جایی که مغناتیس و دیگر قدرت های الکترومغناتیسی نقش اصلی را در انجام مراحل خواهند داشت و شما را قادر به کشف اسرار برج متروکه تسلا خواهند کرد، شما در این بازی نقش یک پسر جوان را داردید که خود را درگیر یک طوطئه میبند که توسط یک پادشاه مستنبد و با زور به دیگران تحمیل شده.در این بازی شما توانایی های جدید بدست می آورید و در ۱۰۰ محیط به سبک اروپای قدیم که همگی با دست طراحی شده اند قرار خواهید گرفت.

ادامه نوشته